Parę słów o mnie

Nazywam się Tomasz Górski i urodziłem się w latach 80 - fan gier komputerowych, piłki nożnej oraz dobrego kina (ale nie o facetach latających w pidżamach w kosmosie).

Od 2014 roku prowadzę fanpage Goorsky gdzie w sposób humorystyczny i z lekką nutką ironii komentuję Polską kolorową rzeczywistość.

Na co dzień pracuję jako grafik freelancer. Moje prace publikowały takie portale jak: Interia, o2, Onet, Commedy Central, NaTemat, Gazeta oraz stacje TV: TVP, TVN, Polsat, Superstacja.

28000

fanów

6500

obserwujących

5600

obserwujących

Realizacje

Poniżej znajdują się wybrane realizacje dla Klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Dla firmy Ceneo.pl – największej porównywarki cen w Internecie, stworzyłem serię satyrycznych obrazków na temat wybranych produktów.

Rysunki dla portalu O2 na temat bieżących wydarzeń w polityce oraz na świecie.

Dla firmy Ostrovit stworzyłem serię dziesięciu obrazków na temat zdrowego trybu życia.

Dla najpopularniejszej szczecińskiej taksówki TAXI Złotówa wykonałem humorystyczne obrazki oraz odświeżyłem logotyp.

Dla serwisu Wołacz.pl stworzyłem humorystyczne obrazki na temat algorytmu ktory umożliwia wysyłkę wiadomości do klientów z prawidłową odmianą ich imion i dopasowaną do płci formą grzecznościową .

Dla Centrum Moto Zawady stworzyłem serię okolicznościowych obrazków na temat motoryzacji.

Z okazji premiery smartphonu LGK10 przygotowałem 6 humorystycznych obrazów które zostały pokazane podczas eventu w galerii "Zachęta"

Obsługa graficzna dla zawodnika Fame MMA Taxi Złotówa. Zakres prac: logotyp, intro oraz social media. 

Kontakt

Jeżeli masz pytanie odnośnie współpracy lub chcesz opublikować mój rysunek na swojej stronie pisz śmiało na: kontakt@goorsky.pl lub też zostaw wiadomość na facebooku. Możliwa współpraca barterowa oraz testowania produktów. Zapraszam do kontaktu.