1. Sklep internetowy goorsky.pl prowadzony jest przez Tomasz Górski TMH7, NIP: 821-213-67-25, REGON 142227239, ul. Starowiejska 205, 08-110 Siedlce zwany dalej „Sprzedającym”.
2. Stroną kupującą na stronie goorsky.pl, zwaną „Klientem” jest osoba fizyczna lub firma.
3. Wszystkie ceny są cenami w złotych polskich i zawierają VAT
4. Adres do korespondencji taki sam jak wyżej.
5. Cena produktu który jest niedostępny może ulec zmianie.
6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów, wycofania z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.
7. Formy płatności: przelew lub systemu transakcji tpay.com
8. Czas realizacji zamówienia wynosi 2-7 dni i realizuje ją Poczta Polska na terenie RP.
9. Reklamacja – w przypadku niezgodności towaru lub towar uległ uszkodzeniu klient ma prawo do reklamacji towaru poprzez odesłanie towaru wraz z pisemną informacją na adres podany wyżej z dopiskiem „Reklamacja”. Reklamacji można dokonać również drogą elektroniczną z informacją o przyczynie oraz zdjęciami dokumentującymi na adres kontakt@goorsky.pl w tytule „Reklamacja”. W przypadku pozytywnej reklamacji na korzyść „Klienta”, „Sprzedający” naprawi lub wymieni reklamowany towar w ciągu 14 dni od rozpatrzenia reklamacji. Jeżeli reklamacja nie będzie uznana, „Sprzedający” zobowiązuje się odesłać „Klientowi” reklamowany towar z pisemnym uzasadnieniem.
10. Zwrot – „Klient” ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. W tym celu musi złożyć pisemne oświadczenie na adres podany wyżej w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przedmiotu umowy. Oświadczenie można dokonać również drogą elektroniczną na adres kontakt@goorsky.pl w tytule „Zwrot”. Koszt odstąpienia od umowy ponosi „Klient”. Jeżeli towar został uszkodzony lub też nosi ślady użytkowania Sklep ma prawo odmówić jego przyjęcia.