Parę słów o mnie

Nazywam się Tomasz Górski i urodziłem się w latach 80 - fan gier komputerowych, piłki nożnej oraz dobrego kina (ale nie o facetach latających w pidżamach w kosmosie). Od 2014 roku prowadzę fanpage Goorsky gdzie w sposób humorystyczny i z lekką nutką ironii komentuję Polską kolorową rzeczywistość. Na co dzień pracuję jako grafik freelancer. Moje prace publikowały takie portale jak : Interia, O2OnetCommedy CentralNatemat, Gazeta.pl oraz stacje tv : TVPSuperstacjaTVNPolsat.

21800

fanów

3500

obserwujących

1600

obserwujących

Realizacje

Poniżej znajdują się wybrane realizacje dla Klientów, z którymi miałem przyjemność współpracować.

Dla firmy Ceneo.pl – największej porównywarki cen w Internecie, stworzyłem serię satyrycznych obrazków na temat wybranych produktów.

Rysunki dla portalu O2 na temat bieżących wydarzeń w polityce oraz na świecie.

Dla firmy Ostrovit stworzyłem serię dziesięciu obrazków na temat zdrowego trybu życia.

Dla najpopularniejszej szczecińskiej taksówki Złotówa TAXI wykonałem humorystyczne obrazki oraz odświeżyłem logotyp.

Dla serwisu Wołacz.pl stworzyłem humorystyczne obrazki na temat algorytmu ktory umożliwia wysyłkę wiadomości do klientów z prawidłową odmianą ich imion i dopasowaną do płci formą grzecznościową .

 

Dla Centrum Moto Zawady stworzyłem serię okolicznościowych obrazków na temat motoryzacji.

Kontakt

Jeżeli masz pytanie odnośnie współpracy lub chcesz opublikować mój rysunek na swojej stronie pisz śmiało na: kontakt@goorsky.pl lub też zostaw wiadomość na facebooku. Możliwa współpraca barterowa oraz testowania produktów. Zapraszam do kontaktu.